Ajalugu
 
AS Liivimaa pagar asutati 1993. a. AS Sting nime all, kaubamärgina kasutati nime "Liivimaa Pagar".1994. a. veebruarist alustati tootmist pagaritööstuse ruumides Aardla 25, Tartu. Sellele eelnes pagaritööstuse seadmestiku ostmine, samuti finantseerimisallikate leidmine. Seadmepark osteti Soomest, osa sellest kasutatud, kuid kapitaalremondi läbi teinud, osa täiesti uus.
Tootmist alustati uue ettevõttena kasutades ära sel hetkel tühja turuosa Eesti turul teraleibade ja röstsaiade osas. Sellest ajast tuntaksegi Liivimaa Pagarit täisteraleibade tootjana. Püsimaks konkurentsis pakutakse tarbijale ka kogu muud leibade-saiade-saiakeste sortimenti.
Toodangut turustatakse Tartus, Tallinnas, Paides, Türil, Põltsamaal, Viljandis, Narvas, Sillamäel ja Jõhvis oma transporti ja logistikat kasutades. Võrru, Põlvasse ja Jõgevale viivad kauba edasimüüjad.
AS Liivimaa Pagar tootmise tugevateks külgedeks on hea tuntus Eesti turul, väga tihedad kontaktid kaubandusettevõtetega ja suur paindlikkus tootmises, mis lubab kaupa väljastada siis, kui kauplus seda soovib ja sellises koguses, nagu kauplus soovib ( ei ole miinimum - maksimumkoguseid ).
Kokku on saadud oma ala professionaalidest koosnev väga tubli meeskond ning seadmepark võimaldab toota väga mitmekülgset toodangut.